Zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku! :)
https://www.facebook.com/pages/Koralowa89/764722030246567?ref=hl
sobota, 17 maja 2014
piątek, 16 maja 2014
16.05.14
Hejka :)
Ostatnio zrobiłam kilka bransoletek, więc z przyjemnością przedstawiam je tutaj dla Was :)
Ostatnio zrobiłam kilka bransoletek, więc z przyjemnością przedstawiam je tutaj dla Was :)
1)
Wszystkie bransoletki są uniwersalne, po więcej szczegółów zapraszam na priv.
Życzę słonecznego weekendu, bo deszczu mam już stanowczo dość! :)
Buziaki!
Wszystkie bransoletki są uniwersalne, po więcej szczegółów zapraszam na priv.
Życzę słonecznego weekendu, bo deszczu mam już stanowczo dość! :)
Buziaki!
czwartek, 1 maja 2014
01.05.14
Siemanko :D
Dzisiaj przedstawiam Wam dwie plecione bransoletki i jeden zestaw.
Przypominam, że wszystkie produkty prezentowane na tym blogu są hand made.
Enjoy! :)
Nr 1
Obwód ok. 18 cm (z zapięciem 22 cm)
Nr 2
Obwód ok. 18 cm (z zapięciem 22 cm)
Nr 3
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Kolczyki dł.3,5 cm (z biglem 5,5 cm)
Życzę miłego weekendu majowego! :) :*
Dzisiaj przedstawiam Wam dwie plecione bransoletki i jeden zestaw.
Przypominam, że wszystkie produkty prezentowane na tym blogu są hand made.
Enjoy! :)
Nr 1
Obwód ok. 18 cm (z zapięciem 22 cm)
Nr 2
Obwód ok. 18 cm (z zapięciem 22 cm)
Nr 3
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Kolczyki dł.3,5 cm (z biglem 5,5 cm)
Życzę miłego weekendu majowego! :) :*
wtorek, 29 kwietnia 2014
29.04.14
Hej
Dziś mam dla Was kilka nowości :)
Nr 1
Koraliki akrylowe + szklane
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Dziś mam dla Was kilka nowości :)
Nr 1
Koraliki akrylowe + szklane
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 2
Koraliki akrylowe
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 3
Koraliki akrylowe
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 4
Koraliki akrylowe + szklane
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 5
Koraliki akrylowe + szklane
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 6
Koraliki akrylowe
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Nr 7
Koraliki akrylowe + szklane
Obwód ok.18 cm (uniwersalna na gumce)
Miłego wieczoru!
Pozdrawiam serdecznie ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)























