piątek, 16 maja 2014

16.05.14

Hejka :)

Ostatnio zrobiłam kilka bransoletek, więc z przyjemnością przedstawiam je tutaj dla Was :)

1)

2)

3)

4)

5)

6)
7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

Wszystkie bransoletki są uniwersalne, po więcej szczegółów zapraszam na priv.


Życzę słonecznego weekendu, bo deszczu mam już stanowczo dość! :)


Buziaki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz