Hejka :)
Ostatnio zrobiłam kilka bransoletek, więc z przyjemnością przedstawiam je tutaj dla Was :)
1)

2)

3)

4)

5)

6)
7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)
Wszystkie bransoletki są uniwersalne, po więcej szczegółów zapraszam na priv.
Życzę słonecznego weekendu, bo deszczu mam już stanowczo dość! :)
Buziaki!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz