środa, 23 kwietnia 2014

Tak to się zaczyna! :)

Witajcie :)
Od kilku lat tworzę ręcznie robioną biżuterię i postanowiłam, że zaprezentuję ją tutaj na blogu dla Was. Chętnych proszę o kontakt, wszystkie wyroby polegają negocjacji :)
Pozdrawiam,
Emilia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz