środa, 23 kwietnia 2014
Tak to się zaczyna! :)
Witajcie :)
Od kilku lat tworzę ręcznie robioną biżuterię i postanowiłam, że zaprezentuję ją tutaj na blogu dla Was. Chętnych proszę o kontakt, wszystkie wyroby polegają negocjacji :)
Pozdrawiam,
Emilia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz